![](https://i0.wp.com/iyader.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/cinsel-salk-eitim-1.png?resize=1080%2C607)
TAP Vakfı 1 Aralık Gençlik Fonu kapsamında yürüttüğümüz Pozitif Noktalar 3 projemiz başladı ve ilk adım olarak 28-29 Kasım tarihlerinde toplam 40 kişiyle Cinsel Sağlık ve HIV/AIDS atölyesinde buluştuk.
Aktivistlerimizden Buruç Parlak cinsellik ve vücudumuzla ilgili kavramlardan ve korunma yöntemlerinden; Rıza Yılmaz cinsel yolla aktarılan enfeksiyon ve hastalıklardan; Atilla Yardaş ise HIV ve AIDS’ten bahsetti.
1 Aralık HIV/AIDS Farkındalık Haftası kapsamında yürüttüğümüz Pozitif Noktalar 3 projemizin diğer faaliyetleriyle de bu hafta sizlerle olmaya devam edeceğiz ?
![](https://i0.wp.com/iyader.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/Ekran-Grnts-542.png?resize=1080%2C607)
Yorum yazabilmek için oturum açmanız gerekir.